Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Dzień Kobiet

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.
8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.
Samorząd Uczniowski zadbał o to, by wszystkie przedstawicielki płci pięknej miały słodki dzień, częstując je cukierkami. Na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę. Dziewczęta miały na głowach korony, by uniknąć odpytywania. Wiele radości sprawiły uczniom wybory klasowych najsympatyczniejszych dziewczyn.
Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
8 marca – Dzień Kobiet spędzono wyjątkowo i radośnie.

Opiekunowie SU 
p. J. Biernat
p. M. Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility