PostHeaderIcon podziękowanie

Pani Dyrektor, dziękujemy!

Szanowna Pani Dyrektor,

,,Zawsze w życiu najtrudniejsze są pożegnania, szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat…”

Nastał wyjątkowy czas, kiedy po wielu latach niezwykle wartościowej pracy na rzecz Społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu, rozstajemy się z Panią jako dyrektorką tej placówki. Po wielu latach pełnienia swojej funkcji, zdecydowała się Pani przejść na zasłużoną emeryturę.

To czas, kiedy chcemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność
za Pani zaangażowanie, poświęcenie i profesjonalizm.
Jako dyrektorka była Pani mentorką, liderką i przyjacielem dla nas wszystkich.
Wielkie podziękowania za Pani pasję i zaangażowanie,
dzięki którym nasza szkoła stała się miejscem nie tylko nauki, ale również rozwoju i wspólnoty. Przez lata pokazała Pani,
z jaką odpowiedzialnością i oddaniem należy kierować placówką edukacyjną. Zawsze miała Pani na uwadze dobro uczniów i pracowników. Dziękujemy za to, że dzieliła się Pani
z nami swoim doświadczeniem, wspierała nas w trudnych chwilach i pomagała znaleźć optymalne rozwiązania.

Życzymy Pani samych sukcesów oraz satysfakcji z zasłużonej emerytury. Mamy nadzieję, że przyszłość będzie dla Pani pełna radości, spełnienia oraz nowych wyzwań. Prosimy pamiętać,
że zawsze będzie Panią czekać nasza wdzięczność i przyjaźń.

Z wyrazami uznania,
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy szkoły,
Drodzy Uczniowie,

w związku z odejściem Pani Małgorzaty Gałczyńskiej na emeryturę, informujemy, że obowiązki dyrektora naszej szkoły zostały powierzone Panu Marcinowi Urbaniakowi.
Pan Marcin jest z nami od wielu lat i jesteśmy przekonani,
że jego doświadczenie i zaangażowanie pozwolą mu skutecznie kierować naszą placówką.

Dziękujemy Panu Marcinowi za podjęcie się tej wyjątkowo trudnej misji, a wszystkich Państwa prosimy o wsparcie
Pana Marcina w jego nowej roli.