Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Walentynki

Dziś święty Walenty może sprawić cuda –
dzięki niemu miłość znaleźć Ci się uda.
Słońce znów zaświeci, w sercach żar roznieci,
a my w środku zimy śnieg i lód stopimy.

Walentynki to dobra okazja do świętowania, dlatego 7 lutego 2024 r. w naszej szkole  od samego rana na uczniów czekały miłe niespodzianki. A jakie? Pierwsza z nich to poczta walentynkowa. Jest ona doskonałą okazją, aby wyznać miłość swojej sympatii. Co ważne, można zrobić to anonimowo (tylko najodważniejsi podpisują się imieniem, nazwiskiem, informują z której są klasy). Jak działa poczta walentynkowa?  Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej przygotował specjalną skrzynkę. Uczniowie przez kilka dni mogli do niej wrzucać kartki z życzeniami dla swoich sympatii czy przyjaciół. Sprawiły one wiele radości. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też zabawa polegająca na znalezieniu swojej drugiej połowy. Uczniowie losowali numery i szukali osoby z tą samą liczbą. Pierwsze 10 par otrzymało słodkie upominki. Dodatkową atrakcją była tzw. fotobudka.  Uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce. Obowiązywał strój w czerwonym lub różowym kolorze.
Opiekunowie samorządu wyłonili także zwycięzców w konkursie na napisanie wiersza o miłości. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Mikołajewska z klasy 8b, a drugie Zuzanna Twardowska z klasy 8a. Gratulujemy.
Walentynki to już kolejna okazja, która pokazała, że jesteśmy niezwykle zgraną społecznością szkolną.
Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za zaangażowanie!

Opiekunowie SU   
p. Magdalena Kaczkowska
p. Joanna Biernat
p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility