Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Pomoc dla schroniska

Jak co roku w styczniu w naszej szkole organizowana była zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt z kaliskiego schroniska. Organizatorem był Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim. Celem przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie uczniów do aktywnego udziału w zbiórce.
W tegorocznej zbiórce zebrana została karma dla piesków i kotków, kocyki, oraz miseczki. Po odbiór zebranych darów przyjechali pracownicy schroniska wraz z jedną z podopiecznych – suczką Szanti.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility