Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon ogłoszenie

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny
w Kaliszu

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza otworzyła swój oddział na terenie Wielkopolski we wrześniu 2022 roku. Wytwórnia Kreatywności i Odlotowa Edukacja to projekty, którymi zaczęła działalność, a to dopiero początek. 

Miło mi poinformować, że z początkiem kwietnia tego roku otwieramy pierwszy i zarazem jedyny Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Wielkopolsce. Celem Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego jest pokazanie dzieciom w wieku 7-12 lat, że nauka może mieć różne formy, nie musi kojarzyć się z nudą czy szkolnym przymusem, lecz wręcz przeciwnie – odpowiednie przygotowanie zajęć sprawia, że staje się ona świetną zabawą i wyjątkowym spędzeniem czasu wolnego. Partnerami wspierającymi projekt są lokalne firmy branży lotniczej: Pratt&Whitney Kalisz, Meyer Tool Poland, Collins Aerospace, Barnes Aerospace oraz ZAP Mechanika. Projekt jest realizowany dzięki współpracy z Miastem Kalisz oraz Uniwersytetem Kaliskim. W załączeniu przesyłam materiały wraz z grafiką informującą o rekrutacji na Dziecięcy Uniwersytet Dziecięcy w Kaliszu.
Projekt jest całkowicie darmowy dla uczestników.

Kinga Balcerzyk
Fundacja Wspierania Edukacji
przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility