Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

BAL KARNAWAŁOWY KLAS MŁODSZYCH

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali bohaterowie bajek i nie tylko, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę!
W czwartek 8 lutego, tuż przed feriami, dla dzieci z klas 1-3 zorganizowano bal karnawałowy. W tym dniu, na pięknie udekorowanej kolorowymi balonami i serpentynami sali gimnastycznej, pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Batmanów…., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Bal poprowadziły wychowawczynie, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci do wspólnej zabawy. Były korowody, kółeczka, pociągi, zabawy, węże i tańce w parach.

Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek w postaci pączków przygotowany przez Radę Rodziców. W klasach rodzice dodatkowo przygotowali dla dzieci różne słodkości, soczki, lizaki.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył uczniom wielu przeżyć i miłych wrażeń!

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Przygotowała – p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility