Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Pierwszy „Dziki zachód” w naszej szkole

W piątek 19 stycznia do szkoły zawitał Dziki Zachód. Dzieci miały za zadanie upodobnić się do bohaterów westernu.
Wielu uczniów przyszło do szkoły przebranych w kowbojskie stroje. Na przerwach po korytarzach przemykały się uzbrojone w „pistolety”, „rewolwery” postacie improwizujące kowbojski styl i zachowanie, oczywiście pod czujnym okiem „szeryfów”. Na szczęście nikt nie został zastrzelony ani też nikogo nie ścigano, a humory dopisywały wszystkim uczniom oraz nauczycielom.
W każdej klasie znalazło się sporo przebranych osób. Fantazja Dzikiego Zachodu opanowała naszą szkołę. Najbardziej Zgrana klasą, w której najliczniej się przebrały dzieci była klasa 1a. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w akcji.

Opiekunowie SU
p. Elżbieta Pasik
p. Joanna Biernat
p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility