Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Przedstawienie Kameleona

Od października 2023 roku w naszej szkole działa koło teatralne Kameleon, które prowadzi pani Magdalena Kaczkowska. Uczniowie klasy 5b: Maja Glazer, Liwia Knop, Aleksandra Krzykacz, Emilia Nezwal, Julia Olczak,  Oliwia Stein, Amelia Tomczyk i Patryk Staszak w ramach zajęć teatralnych przygotowali przedstawienie Dziewczynka z zapałkami na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Zaprezentowali je tuż przed świętami Bożego Narodzenia uczniom klas I-III.
Dzięki zmianie zakończenia, aktorom udało się pokazać, że mamy wpływ nie tylko na swoje życie, ale także na losy innych ludzi. To był piękny debiut. Czekamy no kolejne efekty pracy naszych szkolnych aktorów.

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility