Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Bal mikołajkowy

8 grudnia w naszej szkole odbył się Bal mikołajkowy. Bal zorganizowany został dzięki Radzie Osiedla Ogrody oraz panu Marcinowi Szymczakowi Dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kaliszu. Zabawę prowadziły Elfiki z sali zabaw Bajka.
Przy skocznej i rytmicznej muzyce odbyły się animacje, tańce
i wesołe zabawy oraz konkursy z nagrodami. Po radosnej zabawie wszystkie dzieci wyczekiwały specjalnego gościa… Czekanie nie poszło na marne, bo po chwili zjawił się sam Święty Mikołaj, aby wręczyć dzieciom prezenty.
To było bardzo sympatyczne i pełne wrażeń spotkanie.
Dzień zagwarantował nam mnóstwo pozytywnych emocji
i przedświątecznych zabaw.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility