Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon informacja

Zaproszenie na kreatywne warsztaty

Serdecznie zapraszamy na warsztaty świąteczne w Wytwórni Kreatywności, które odbędą się 15 grudnia 2023 roku przy ulicy Poznańskiej 201-205 w Kaliszu (budynek Instytutu Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Kaliskiego). 

Wstęp jest bezpłatny – na uczestników w każdym wieku czeka 21 stanowisk zadaniowych rozwijających kreatywność i kompetencje miękkie w świątecznej atmosferze. 

START: 16.00 
KONIEC: 18.00.

Potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach zostanie przesłane na podany w formularzu adres e-mail do 13 grudnia 2023 r.  Istnieje możliwość wzięcia udziału bez wypełnienia formularza – jednak jedynie poprawnie wypełniony formularz i mailowe potwierdzenie uczestnictwa gwarantuje udział w wydarzeniu.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility