Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Mikołajki 2023

6 grudnia – jak dobrze wiecie
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie.


W środę w  naszej szkole odbyły się mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Za oknem panowała typowo zimowa aura, a w salach lekcyjnych obowiązywał kolor czerwony. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Nawet sam Mikołaj odwiedził grzecznych uczniów naszej szkoły, by poczęstować ich słodkimi cukierkami. Wszyscy skorzystali z okazji, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.  SU z okazji mikołajek zorganizował również akcję polegającą na tym, że mikołajkowy akcent w ubiorze zwalnia z pytania. Cieszyła się ona dużą popularnością. Okazało się, że nasi uczniowie są bardzo zgrani. 100% uczniów klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 5a i 8b  miało na sobie ubrania w kolorze czerwonym. Gratulujemy!
Teraz już  wszyscy czekamy na upragnione święta Bożego Narodzenia. Do zobaczenia, drogi Mikołaju!!!

Opiekunowie SU 
p. Joanna Biernat
p. Magdalena Kaczkowska
p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility