Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon andrzejki

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

W dniu św. Andrzeja,
Sprawdź jaka w miłości nadzieja…
Czy ten o którym marzysz skrycie,
To ten jedyny na całe życie?

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście andrzejki!
30 listopada uczniowie klas 4-8 bawili się na dyskotece andrzejkowej. W czasie tego magicznego wieczoru nie zabrakło wróżb. Tosia i Magda z klasy 8b zadbały, aby każdy sprawdził, co czeka go w przyszłości, tej bliskiej i tej dalekiej. Były nawet babeczki z przepowiedniami. Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowała ciepłe przekąski i napoje. W trakcie zabawy ochotnicy rywalizowali w konkursach prowadzonych przez naszych DJ-ów Franka i Igora.
Nie brakowało dobrego humoru i energii w tańcu.
Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć, to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!!

Opiekunowie SU
p. Joanna Biernat
p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility