Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Dzień życzliwości

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To wyjątkowo miłe święto służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. By włączyć się w obchody tego święta, wystarczy się uśmiechnąć i być uprzejmym dla innych. Obecnie jest ono obchodzone w ponad 180 krajach na świecie.
W naszej szkole z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień uczniowie mogli podjąć „uprzejme wyzwania” i wykonać różne „życzliwe zadania” dokumentując je podpisem obdarowanej uprzejmością osoby. Wypełnione karty wrzucano do specjalnej skrzynki życzliwości i uprzejmości. Korytarze szkolne zostały ozdobione cytatami i złotymi myślami o życzliwości, radości i uprzejmości.
21 listopada chętni uczniowie podczas przerw mogli napisać swoje miłe słowa, komplementy, pozdrowienia dla wybranej osoby. Chętnych było więcej niż kartek, które mogli zerwać i ofiarować innej osobie, dlatego powstał wachlarz życzliwości.


„Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś” – patrząc na uśmiechnięte twarze dzieci możemy powiedzieć, że ten dzień z pewnością nie był stracony. 

Opiekunowie SU:
p. Joanna Biernat,
p. Magdalena Kaczkowska,
p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility