Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcja SU

Obchody Dnia Dyni

„Rośnie dynia wprost do słońca.
Rośnie, rośnie, wciąż, bez końca.
Rośnie non-stop. Rośnie co dzień.
Już największa jest w ogrodzie…..”

Za nami obchody Dnia Dyni. Samorząd Uczniowski z tej okazji zaprosił wszystkie klasy do udziału w konkursie na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową dynię. Pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie. Okazuje się, że Wasza kreatywność nie zna granic. Dynie były piękne, ciekawe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Stały się ozdobą szkolnych korytarzy, a podziwiający nie mogli wyjść z zachwytu. Zabawa z dynią przysporzyła wszystkim wiele radości i miłych wrażeń. W kategorii klas 1-3 najpiękniejszą dynię przygotowali uczniowie klasy 1b, a w klasach 4- 8 najlepsza okazała się klasa 5b.
Gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Opiekunowie SU:
p. Joanna Biernat
p. Magdalena Kaczkowska
p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility