Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon lekcja w terenie

Lekcja przyrody
w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie

13 października uczniowie klas drugich udali się na wycieczkę do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. Celem wyjazdu były m.in. integracja uczniów, zwiedzanie muzeum Leśnictwa oraz udział w lekcji terenowej polegającej na zabawie z użyciem planu parku i kart pracy pt. „Szukamy dendrologicznych skarbów”. W trakcie lekcji uczniowie zdobyli nową wiedzę
o drzewach oraz zaprezentowali informacje, które zdobyli. Następnie udaliśmy się do Muzeum Leśnictwa, w którym mogliśmy zobaczyć różnorodne gatunki roślin i zwierząt,
które zagrożone są wyginięciem w środowisku przyrodniczym Polski.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility