Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Kręgle, bile, pizza… pełna Amnezja 😉

13 października 2023 r. klasa 8a udała się z okazji Dnia Chłopca na kręgle do Centrum Rozrywki „Amnezja” w Kaliszu. Celem wycieczki było również: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych uczniów. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów.
Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu wrażeń i emocji. Skorzystali również z możliwości nauki gry w bilard. Wspólne wyjście okazało się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej i zabawy. Było super!!!

Przygotowała – p. Ewa Zegler

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility