Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon wydarzenie

Piątoklasiści na uniwersytecie

10 października 2023 r. na Uniwersytecie Kaliskim
im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego. W tym doniosłym wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas piątych, którzy na początku złożyli ślubowanie oraz otrzymali indeksy. Następnie wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali wykładu inauguracyjnego Wybieram zdrowie,
który wygłosiła prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Katarzyna Sygit. Na zakończenie wszyscy uczniowie wykonali pamiątkowe zdjęcie. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zajęcia,
które odbędą się już w listopadzie 2023 r.

Przygotował – p. Łukasz Strzelczyk

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility