Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon apel

Bezpieczna droga do szkoły

5 października uczniowie z klasy 2a i 2b pod kierunkiem
p. Joanny Przygodzkiej i p. Anny Dobosz-Sadomskiej przygotowali apel na temat bezpiecznej drogi do szkoły.  


W zaprezentowanych wierszach i piosenkach występujący przekazali swoim kolegom i koleżankom wiele ważnych informacji i przestróg dotyczących poruszania się po drogach tak, aby było to bezpieczne.


Na przedstawieniu obecni byli goście z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu: Wicedyrektor WORD Kalisz, pan Krzysztof Niedźwiecki oraz Specjalista ds. Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, pan Radosław Paduch. Podczas spotkania przekazany został interaktywny zestaw Miasteczko Ruchu Drogowego Autochodzik.
Zestaw ten pozwoli nam na poglądowe formy i metody pracy z dziećmi w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci będą uczyć się prawidłowych nawyków i postaw, a posiadana wiedza i praktyczne umiejętności zmniejszają lęki i zagrożenia związane z poruszaniem się po drogach.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility