Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Oko w oko z muzyką

27 września uczniowie klas 3a i 3b dzięki uprzejmości właścicieli Szkoły Muzycznej Music Store wzięli udział w wyjątkowej lekcji muzyki, którą poprowadzili nauczyciele tej placówki. Uczniowie z przyjemnością oraz z wielkim zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w tym magicznym spotkaniu.
Pod troskliwym i czujnym okiem instruktorów próbowali gry na różnych instrumentach – gitara, keyboard, perkusja oraz dowiedzieli się z czego zbudowane są te instrumenty i w jaki sposób wydobywa się z nich dźwięki. Dużo radości sprawiła dzieciom możliwość śpiewania z prawdziwym mikrofonem,  które poprzedziły profesjonalne ćwiczenia wokalne. Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w zabawach muzyczno-ruchowych.
Wielu uczniów była pod tak wielkim wrażeniem spotkania z muzyką , że obiecali, iż jeszcze na pewno tu wrócą.

Serdecznie dziękujemy właścicielom i instruktorom Szkoły Muzycznej Music Store za gościnę!

Przygotowała – p. Bogna Foluszna

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility