EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Europejski Dzień Języków Obcych to międzynarodowe święto, które jest corocznie obchodzone 26 września.

Głównym celem Dnia Języków jest zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych.

W naszej szkole również obchodziliśmy ten dzień, podczas lekcji języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Uczniowie rozwiązywali zadania językowe na korytarzu i w klasie, oglądali filmy, prezentacje i zadania z kodami QR. Wszyscy bardzo się zaangażowali i jednocześnie dobrze bawili, poznając ciekawości o krajach przestawione na planszach tematycznych.

My wiemy, że nauka języka to nie tylko potrzeba XXI wieku, ale także potrzeba rozwoju osobistego, praca nad sobą, tworzenie dobrych nawyków i niezastąpiony trening dla Twojego mózgu.

Owocnej nauki języków życzą:
nauczyciel j. angielskiego p. Łukasz Strzelczyk, nauczyciel j. niemieckiego p. Robert Kapitaniak oraz koordynator projektu i nauczyciel j. angielskiego p. Joanna Biernat