Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Dzień Kropki

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi,
a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów, który obchodziliśmy 19 września. Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Dzieci obejrzały film „Kropka”.
Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce
i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Pierwsze klasy wykonywały opaski w kropeczki, kolorując je swoimi ulubionymi kolorami, klasy drugie przystąpiły do wykonania swoich kropkowych dzieł malując je kolorowymi kredami na dziedzińcu szkolnym, a klasy trzecie wykonały ciekawe prace plastyczne wykazując się kreatywnością i pomysłowością. Klasy starsze natomiast brały udział w zadaniach przygotowanych przez uczennice z Samorządu Uczniowskiego, m.in. rysowanie, zadania, kreatywne pomysły, sprawnościowe oraz na spostrzegawczość i szukanie kropek w szkole. Uczniowie napisali również swoje właśnie opowiadania o kropce, które można było przeczytać na planszy na korytarzu.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie.

Opiekunowie SU:
p. M.Kaczkowska,
 p. J. Biernat, 
p. E. Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility