Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcja

Talenciaki

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”. Nasza szkoła została już zarejestrowana na stronie internetowej Lidla i już zbiera „Talenciaki” z czego ogromnie się cieszymy. „Talenciaki” to karty, które można otrzymać w sklepach Lidla. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł (musi się w nich znaleźć przynajmniej jeden owoc lub jedno warzywo) aby otrzymać kartę „Talenciaka”. Poniżej umieszczamy krótką instrukcję przypisania naszej szkole „Talenciaków”:
• Wchodzimy na stronę szkoly.lidl.pl
• Wprowadzamy nazwę naszej szkoły (Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu), województwo oraz miasto.
• Klikamy „Wyszukaj szkołę”
• Następnie skanujemy kod QR z „Talenciaka” lub przepisujemy kod.
• Klikamy „Przypisz talenciaka” i gotowe!
Kartę „Talenciaka” można też przynieść do szkoły i wrzucić do specjalnie oznaczonych pudełek, które znajdują się na korytarzu przy wejsciach do szkoły.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego będą wpisywać kody z zebranych z pudełek kart „Talenciaków” na stronę internetową Lidla.
Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam nazbierać jak najwięcej „Talenciaków”. Przewidziane nagrody są bardzo atrakcyjne! Są to między innymi sprzęty sportowe a także sprzęt elektroniczny, który możemy uzyskać dla naszej szkoły.
Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji! Trzymamy kciuki! 
Zasady akcji i regulamin znajdą Państwo na stronie:
https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469?v=1cx%2Chead1cx
https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/info
Akcja trwa od 01 września 2023r a kończy się 05 listopada 2023r.

Opiekun SU – p. Joanna Biernat

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility