Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Aktywni Błękitni –
szkoła przyjazna wodzie!

W ubiegłym roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole realizowaliśmy program „Aktywni błękitni – szkoła przyjazna wodzie”, który był organizowany przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Celem programu było wdrażanie uczniów do działań na rzecz edukacji ekologicznej w zakresie dbałości o wodę. W ramach programu społeczność szkolna brała udział w sprzątaniu terenów nadwodnych, konkursie plastycznym, wycieczce do Stacji Uzdatniania Wody Lis, zajęciach dydaktycznych dotyczących poznania ekosystemów wodnych, ochrony środowiska, zapobiegania skutkom suszy, bezpiecznego korzystania z zasobów wodnych.  Odwiedziły nas uczennice z V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego, które w Światowym Dniu Wody przeprowadziły zajęcia w kasie I. Otrzymaliśmy CERTYFIKAT Szkoła przyjazna wodzie.

 Dziękujemy!

Przygotowała – p. Monika Drac

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility