Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS!

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas radości, to również czas wspomnień i rozstań. Klasa III b ma już za sobą pierwszy etap edukacyjny. Przed uczniami wiele nowych wyzwań-zmiana nauczycieli, izb lekcyjnych. Czuć niepokój, ale również ciekawość i zainteresowanie. Co to będzie? Czy sobie poradzę? Takie pytania krążą po dziecięcych głowach. Ale ja, jako wychowawca wiem, że będzie na pewno dobrze. Z wielkim żalem żegnam moich uczniów, którzy tworzyli niepowtarzalną klasę i z całego serca życzę wielu sukcesów w klasie IV.
Rodzicom z całego serca bardzo dziękuję za współpracę.
Życzę wszystkim bezpiecznych wakacji!


Wychowawca – Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility