Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY

Tradycją naszej szkoły stały się uroczyste apele podsumowujące osiągnięcia uczniów w ciągu całego roku szkolnego. Tegoroczny apel odbył się 16 czerwca 2023 r. i zgromadził jak zwykle całą szkolną społeczność, która oklaskiwała i podziwiała wszystkich wyróżnionych i nagrodzonych.
Uczennice z Samorządu Uczniowskiego przedstawiły wszystkim uczniom podsumowanie ich całorocznej pracy, wyczytując wszystkich uczniów że średnia 4, 75 i wyżej. Zostały również wręczone nagrody za osiągnięcia: sportowe, plastyczne  i przedmiotowe.

Podczas apelu nastąpiło uroczyste przekazanie Samorządu Uczniowskiego klas 4-8 nowo wybranym uczniom.

Na koniec apelu uczniowie przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku letniego.

Wszystkim życzymy udanych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji, opiekun SU p. J.Biernat 

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility