Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon informacja

Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Może trudno w to uwierzyć, bo przecież wydaje się,
że niedawno rozpoczynaliśmy rok szkolny, ale tak, wielkimi krokami zbliża się czas pożegnania i zasłużonego odpoczynku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego na dziedzińcu szkolnym odbędzie się w najbliższy piątek – 23 czerwca 2023 o godz. 9.00. W tym roku spotykamy się wszyscy razem (kl. 1-7). Po uroczystości uczniowie udadzą się z wychowawcami do klas, gdzie zostaną rozdane świadectwa.

UWAGA!

Jeżeli sprawdzą się prognozy pogody i w piątek rano będzie burza lub opady deszczu – zapraszamy uczniów z wychowawcami bezpośrednio do sal (nie będzie uroczystości na dziedzińcu).

Tradycyjne przed uroczystością zapraszamy wszystkich chętnych (uczniów, rodziców i nauczycieli) na mszę św., która odprawiona zostanie o godz. 8.00 w kościele pw. św. Matki Teresy z Kalkuty (os. Ogrody).

Uczniów i rodziców kl. 8 zapraszamy na uroczyste pożegnanie absolwentów w czwartek – 22.06.2023 o godz. 17.00 (sala gimnastyczna).

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility