Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

WYCIECZKA KLASY 3B
DO ZAUROLANDII W ROGOWIE

14 czerwca uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do Zaurolandii w Rogowie – to park, który spełnia marzenia o podróży w czasie. Spacer wśród prehistorycznych stworzeń rozbudził wyobraźnię. Dzieci mogły zobaczyć jak wyglądały i żyły te wielkie gady z przeszłości., czyli dinozaury. Z zainteresowaniem słuchały opowieści przewodnika.

Rozlokowane tu powiększone modele owadów i gadów zrobiły na dzieciach duże wrażenie.
Po spacerze ścieżką edukacyjno – przyrodniczą dzieci udały się do stoiska gastronomicznego, gdzie na dzieci czekał pyszny posiłek. Po obiedzie przyszedł czas na uczestnictwo w warsztatach plastycznych, polegających na tworzeniu dla siebie koszulki z dinozaurami.


Wszystkie dzieci pracowały w wielkim skupieniu a efekty były zachwycające. Następnym punktem i na to czekały dzieci były atrakcje i zabawy: kolejkę elektryczną, dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw, kolorowe łódeczki wodne, co dla uczniów było ogromną frajdą.
Wyprawa do krainy dinozaurów była bardzo udana o czym świadczą uśmiechnięte buzie dzieci na poniższych zdjęciach, śpiewy w autokarze i pogoda, która dopisała. W pełni można zgodzić się z powiedzeniem, że „podróże kształcą”, bo pobyt w tym miejscu był idealnym połączeniem zabawy z nauką.

Przygotowała – p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility