Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Pożegnalny bal ósmoklasistów

16 czerwca 2023 roku będzie dniem, który na pewno zapamiętają ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 12
im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu. Tego popołudnia uczniowie klas 8, elegancko ubrani, spotkali się na sali bankietowej sąsiedniego „Gastronomika”, by przeżyć swój pierwszy, tak ważny w życiu bal.


Jest on zwieńczeniem edukacji na tym poziomie szkoły podstawowej. Jest okazją do podsumowań, wspomnień i podziękowań, a także wielu wzruszeń. Za chwilę uczniowie, którzy wydawałoby się niedawno zaczynali naukę w naszej szkole, opuszczają ją jako nastolatki wkraczające w prawie dorosłe życie.

Uroczysty bal uczniowie rozpoczęli od zatańczenia pięknego poloneza. Później za wspólnie spędzone lata podziękowali Dyrekcji, wychowawczyniom, nauczycielom oraz paniom z obsługi. Młodzież bawiła się do wieczora przy muzyce serwowanej przez didżeja.

Nie zabrakło też wspólnych zdjęć, które będą miłą pamiątką tego wieczoru.

Bal był ostatnią wspólną imprezą szkolną dla uczniów, którzy 23 czerwca 2023 odbiorą świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i staną się jej absolwentami.

Kochani Ósmoklasiści, kończycie edukację w szkole podstawowej, przed Wami nowe wyzwania, dlatego życzymy Wam sukcesów, optymizmu, wiary w siebie i tak potrzebnego we wszystkim – szczęścia!

Przygotowała – Agnieszka Giernalczyk
Dziękuję rodzicom uczniów kl. 8 za udostępnione zdjęcia.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility