Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon ekologia

Odpowiedzialność za środowisko

Nasza szkoła włączyła się w projekt ReFlex, którego celem jest zwiększenie zbiórki i recykling odpadów pochodzących z: elastycznych opakowań wielomateriałowych oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Program ukierunkowany był także na zwiększenie świadomości ekologicznej w zakresie właściwego postępowania z opakowaniami elastycznymi, takimi jak: folie po płatkach śniadaniowych, chrupkach, chipsach, batonach itp.

W ramach projektu w dniu 13 czerwca w naszej szkole odbyły się zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez edukatora z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych dotyczących edukacji ekologicznej, tzw. SKRZYNI EKOSKARBÓW. W trakcie zajęć uczniowie brali udział w konkursach ekologicznych, za które otrzymali ciekawe nagrody – niespodzianki.
Na zakończenie zajęć każdy uczestnik dostał ulotkę informacyjną oraz upominek. Bardzo serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility