Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Piknik klas II

2 czerwca 2023 r. odbył się Piknik Szkolny w Stanicy Harcerskiej „Grodzisko”, w którym wzięli udział uczniowie klasy 2a i 2b z wychowawcami i rodzicami. Był on doskonałą okazją do rozmów i wspólnych zabaw. Głodni i zmęczeni poszliśmy się posilić przy suto zastawionym stole, na którym królowały pieczone kiełbaski, bułeczki, ciasto i przekąski. Usiedliśmy na kocykach, ławeczkach i biesiadowaliśmy. Ten czas spędziliśmy rodzinnie i wesoło. Pogoda dopisała.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy przygotowali wcześniej plac i zajęli się organizacją imprezy. Podziękowania należą się również wszystkim uczestnikom pikniku, tym małym i tym dużym, ponieważ bez Was impreza ta nie byłaby tak mile wspominana.
Dziękujemy za miłą atmosferę i wspólną zabawę. Do następnego!

Przygotowała – p. Ewa Pisula

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility