Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Szkolny Dzień Sportu

1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu w ramach Dnia Dziecka. Uczniowie rywalizowali ze sobą w zespołowych konkurencjach sportowych. Oglądali ciekawe, pouczające krótkie filmy dotyczące hartowania i zdrowia. Wszyscy przygotowali pyszne II śniadanie w postaci kanapek lub owocowych szaszłyków. Wykonano ciekawe plakaty do hasła: „Sport to zdrowie” oraz ułożono sportowe krzyżówki. Dzieci rywalizowały ze sobą z wielkim zaangażowaniem,  starały się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Na zakończenie wszystkie dzieci klas 1 -3 razem z wychowawcami uczestniczyli w uroczystym zakończeniu na którym wręczono dyplomy na ręce przewodniczących klas. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Osiągano bardzo wysokie wyniki, które pokazały, że potencjał sportowy wśród naszych uczniów jest duży. Ten dzień był wyjątkowy i udowodnił jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa sport. Myślę, że każdy w nas z niecierpliwością czeka na kolejne takie akcje i z chęcią weźmie w nich udział, jeżeli nie jako uczestnik, to jako zagrzewający do walki zawodników kibic.

Przygotowała: p. Ewa Pisula
Zdjęcia: p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility