Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon zaproszenie

KALISKIE DNI
KLUBÓW MŁODYCH ODKRYWCÓW

11 czerwca 1282 roku Przemysł II – wówczas jeszcze książę wielkopolski, potem Król Polski – potwierdził nadane Kaliszowi prawa miejskie. Na pamiątkę tego wydarzenia rokrocznie na początku czerwca odbywa się Święto Miasta Kalisza. Towarzyszą mu liczne wydarzenia, rozłożone na cały miesiąc. Ich spis w linku.
https://www.facebook.com/events/2242998509422861/?locale=pl_PL

Już na początku czerwca w Kaliszu odbędą się „KALISKIE DNI KLUBÓW MŁODYCH ODKRYWCÓW”, czyli VII spotkanie Partnerów Programu Klub Młodego Odkrywcy z całej Polski (we współpracy z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy). W ramach wydarzenia odbędą się imprezy towarzyszące dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z Kalisza i regionu.Wydarzenie ma na celu propagowanie idei Programu Klub Młodego Odkrywcy oraz nauczania przez eksperymentowanie (STEAM) na terenie Wielkopolski.
W wydarzeniu uczestniczyć będą Partnerzy Programu KMO z całej Polski, przedstawiciele Centrum Nauki Kopernik z Warszawy, uczniowie, nauczyciele przedszkoli i szkół różnych typów z Wielkopolski (szczególnie z Kalisza i regionu południowej Wielkopolski), zaproszeni goście m. in. z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawiciele instytucji Patronackich.
Zapraszamy!

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility