Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon ważne

Egzamin ósmoklasistów

PRZYPOMINAMY!
Dni egzaminu, tj. 23-25.05.2023 (wtorek, środa, czwartek), są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Egzaminy ósmoklasisty, zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, muszą się odbywać w całkowitej ciszy i skupieniu, dlatego w tych dniach nie będą odbywały się ŻADNE zajęcia edukacyjne.

Kochani Ósmoklasiści,

Przed Wami trzy dni niezwykle ważnych egzaminów, czas sprawdzenia wiedzy merytorycznej, którą zdobywaliście przez osiem lat szkoły podstawowej.
Życzymy Wam łatwych tematów, prostych równań i zrozumiałych rozmówek, ale przede wszystkim POŁAMANIA PIÓRA!

PROSIMY
Prosimy nie przynosić książek, telefonów, czy maskotek – i tak będą musiały zostać zdeponowane przed wejściem na salę egzaminacyjną. Pamiętajcie natomiast o stroju galowym oraz przyborach do pisania.  Potrzebny będzie także dokument potwierdzający Waszą tożsamość – legitymacja szkolna
Warto także wziąć ze sobą butelkę wody.

NIE ZAŚPIJCIE!

23 maja 2022, godz. 9:00 – język polski
24 maja 2022, godz. 9:00 – matematyka
25 maja 2022, godz. 9:00 – język angielski

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility