Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

SZKOLNY KIERMASZ SŁODKOŚCI –
DZIEŃ BABY I BABECZKI

Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski serdecznie dziękują wszystkim za tak duże zainteresowanie oraz udział w Szkol-nym Kiermaszu Słodkości pod hasłem „Dzień baby i babeczki”, który odbył się 3 kwietnia 2023r. 
Oczywiście jak na taki dzień przystało, nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami, oraz przez nauczycieli wyglądały i smakowały wyśmienicie. Były babki, babeczki, muffinki.. do wyboru, do ko-loru.

Dochód z kiermaszu zasili konto Rady Rodziców i zostanie przeznaczony na dofinansowanie akcji szkolnych.

Przewodnicząca RR- p. Róża Krawczyk-Wendland
Opiekun SU 4-8 p. Joanna Biernat

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility