PostHeaderIcon konkurs

Zabawa z Hobbitem

24 marca w naszej szkole odbyła się II edycja konkursu wiedzy o powieści Hobbit, czyli tam i z powrotem. Do konkursu zakwalifikowało się ośmioro uczniów klas szóstych, ale z przyczyn losowych tylko czworo z nich wzięło udział w zmaganiach. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat Hobbita. Doskonale poradzili sobie z przygotowanymi rebusami i zagadkami, a nawet wytropili ukryte w biografii Tolkiena błędy.
Na koniec wzięli udział w quizie, który dostarczył wszystkim wiele emocji. Okazało się, że szóstoklasiści nie zapomnieli o najważniejszych wydarzeniach i postaciach powieści.  Gratulujemy wszystkim!
Dziękujemy także uczniom klasy 8c, Joannie Banaszak, Julii Buczek, Franciszkowi Majdzie i Adamowi Wawrzonowskiemu, którzy doskonale poradzili sobie w roli jury.
Bogna Tomczak z klasy 6b – I miejsce
Weronika Perońska z klasy 6a – II miejsce
Wiktoria Pytlińska z klasy 6b – III miejsce

Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Magdalena Kaczkowska.