PostHeaderIcon Samorząd Uczniowski

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole królował kolor różowy i czerwony, a dziewczynki chętnie wzięły udział w „Dniu Spódniczki i Sukienki”.

Tego dnia odbyły się quizy, które przygotował  Samorząd Uczniowski – Olga Rosiewicz oraz Maja Błasiak z kl. 5a podczas przerw prowadziły zabawy dotyczące Kobiet, a zadania konkursowe wymagały nie lada sprawności, szybkiej reakcji, spostrzegawczości, precyzji ruchów i znajomości osób.
Za poprawne odpowiedzi czekała słodka nagroda.

Dodatkowe NP zdobyły: Olga Rosiewicz kl. 5a, Nikola Krysztofowicz kl. 7a, Ewa Wdowczyk kl. 7b, Marta Kubiak kl. 8b, Julia Majchrzak kl. 8b, Iga Cichocka kl. 8b oraz Adrianna Świderska kl. 8b.
Wyniki Konkursu plastycznego pt.: „Znane Polki” dla klas 4-8:
– I miejsce Adrianna Świderska kl. 8b
– II miejsce Olga Kwiatkowska kl. 4b
– III miejsce Gabriela Mucharska kl. 5b
Gratulujemy!!!

Chłopcy z SU złożyli paniom i dziewczynkom życzenia. Wszyscy bawili się świetnie, a Dzień Kobiet pozostawił miły nastrój. Dziękujemy za wspólną zabawę:
Opiekunowie SU p. Joanna Biernat oraz p. Elżbieta Pasik.