PostHeaderIcon konkurs czytelniczy

Czwartoklasiści i ich znajomość
z Pinokiem

W tym roku konkurs odbył się po raz 9, więc za rok będziemy z Pinokiem świętowali jubileusz 10-lecia 🙂

7 marca 2022 w czytelni szkolnej spotkali się przedstawiciele uczniów kl. 4a i 4b. Siedmioro śmiałków chciało pochwalić się wybitną znajomością lektury Carla Collodiego „Pinokio”.

Jedne zadania okazały się łatwiejsze, inne sprawiły uczestnikom więcej problemów. Najlepszą bystrością umysłu i umiejętnością kojarzenia wykazali się uczniowie kl. 4b:
– Wojciech Jóźwiak (I miejsce);
– Aleksandra Krzykacz (II miejsce);
– Antoni Niedźwiedzki (III miejsce).

Ogromne podziękowania kierujemy do uczniów kl. 6b – Alicii Kiszki, Wiktorii Pytlińskiej, Bogny Tomczak oraz Dimy Shkurenko, którzy zasiedli w składzie jury.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs przygotowały i przeprowadził:
– p. Agnieszka Giernalczyk
– p. Beata Galant