Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Tłusty czwartek

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.
W naszej szkole jak zwykle tłusty czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą. W imieniu Dyrekcji, wszystkich nauczycieli, pracowników naszej szkoły oraz uczniów pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za zakup pączków. 

Tłusty czwartek to najsłodszy dzień w roku. Rozpoczyna on ostatni tydzień karnawału. W tym roku przypadł on 16 lutego 2023r. i stał się doskonałą okazją, by skosztować przepysznych pączków. Tradycja mówi, że każdy z nas powinien tego dnia zjeść przynajmniej jednego, słodkiego pączka.
„Wszystkie diety dziś na boku, tłusty czwartek jest raz w roku!”
W naszej szkole nie zapomniano o tradycji tłustego czwartku. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego „częstowali” uczniów pączkami, które przekazała Przewodnicząca Rady Rodziców- p. Róża Krawczyk-Wendland, dziękujemy natomiast koordynatorem akcji była Opiekun SU 4-8 p.Joanna Biernat.
Uśmiechy na twarzach uczniów są dowodem na to, jak wiele było radości. Dziękujemy Drodzy Rodzice!

Przygotowała – p. Joanna Biernat, opiekun SU

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility