Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Walentynki 2023

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości .Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów p. Elżbiety Pasik oraz
p. Joanny Biernat zorganizowano tradycyjnie ,,Pocztę Walentynkową”.
Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanych pudełek. Trzeba przyznać, że uczennice SU nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników obsługi.
W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym.

Przygotowała – p. Joanna Biernat, opiekun SU

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility