BAL KARNAWAŁOWY UCZNIÓW KL. I-III

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 16 lutego podczas balu karnawa-łowego.
Uczniowie klas 1-3 z dumą prezentowały bajeczne stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowan-kom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom
i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w poczęstunkach klasowych.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!