Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon apel

Podsumowanie I okresu nauki
i życzenia na ferie

Jak co roku, w przeddzień ferii zimowych, zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym semestrze, które przygotowała p. Joanna Biernat – opiekun SU. Zebrane dane przedstawiły uczennice Samorządu Uczniowskiego klas 4-8.

Apel podsumowujący dany okres nauki to również okazja do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie dydaktyczne z poszczególnych klas, jak też tych, którzy mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. Wymienieni uczniowie otrzymali gratulacje z rąk pani wicedyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek.

Uczniowie, który osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej to:
Klasa 4a: Jackowska Lena, Juszczak Oliwier, Kołata Marta, Kostrzewa Jan, Kuźniacki Szymon, Martczak Maciej,
Klasa 4b: Glazer Maja, Jóźwiak Wojciech, Knop Liwia, Krzykacz Aleksandra, Kwiatkowska Olga, Niedźwiecki Antoni, Olczak Julia, Sośnicki Alan, Stein Oliwia, Wanat Maciej,
Klasa 5a: Błasiak Maja, Chwedkowska Hanna, Felisiak Filip, Marcinkowska Julia, Rosiewicz Olga, Stasiak Dominik, Zawadka Gabriela
Klasa 5b: Cichocka Olga, Misiak Jan, Mucharska Gabriela, Pasternak Maja,
Klasa 6a: Perońska Weronika,
Klasa 6b: Kiszka Alicia, Morek Maria, Pytlińska Wiktoria, Tomczak Bogna, Witkowska Marta, Zdanowski Franciszek
Klasa 7b: Draszawa Wiktoria, Grzelak Antonina, Józefiak Magdalena, Klinke Maja, Kordulasińska Oktawia, Wdowczyk Ewa
Klasa 8a: Rosiewicz Nina, Rzepka Mateusz, Stępień Igor,
Klasa 8b: Cichocka Iga, Kubiak Marta, Szurek Gabriela, Świderska Adrianna,

Uczniowie ze 100%-frekwencją: Dominik Stasiak kl. 5a, Mateusz Umiński kl. 8a.

W tegorocznym apelu wyróżniono także uczniów biorących udział w konkursach i akcjach przeprowadzonych w tym półroczu w szkole. 
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz udanych i bezpiecznych ferii.

27.01.2023r.  roku odbył się apel na temat „Bezpieczne ferie”.  Miał on na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas zimowego wypoczynku. Uczniowie klasy 2a i 2b zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce zimowej. Uczniowie zapoznali wszystkich z przestrogami, a także zasadami dotyczącymi zachowania podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz bezpiecznego poruszania się po ulicach i drogach. Przedstawione  rady i przestrogi pozwoliły uświadomić dzieciom konsekwencje nierozważnych zachowań oraz uświadomiły wszystkim, że korzystając z przyjemności nie należy zapominać o bezpieczeństwie.

Przygotowały:
– p. Bogna Foluszna,
p. Joanna Biernat

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility