Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon akcja

Zbiórka na WOŚP 2023

Wielkimi krokami zbliża się termin kolejnego, już 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja odbędzie się 29 stycznia 2023 r., ale już dziś zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki pieniędzy.

W dniach  17-26 stycznia 2023r. w naszej szkole Samorząd  Uczniowski  organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Wolontariusze WOŚP będą zbierać pieniądze do specjalnych puszek.

Zbiórka potrwa do 26 stycznia 2023 roku. 

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wesprzeć szczytny cel zbiórki „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych
i dużych!” serdecznie zapraszam do wzięcia udziału – opiekun SU p. Joanna Biernat.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility