Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU/Wolontariat

Tytka charytatywna

W dniach 6-21 grudnia 2022r., uczniowie samorządu klas 4-8 wraz z członkami szkolnego koła wolontariatu przeprowadzili zbiórkę produktów żywnościowych oraz środków czystości. Wszystkie dary zostały umieszczone w tak zwanych „Tytkach charytatywnych” oraz przekazane instytucji charytatywnej – Caritas diecezji kaliskiej mieszczącej się w Kaliszu, przy ulicy Prostej. Dary zostały dostarczone 22 grudnia na ręce P. Justyny. Caritas bardzo dziękuje społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 za dotychczasowe włączanie się w świąteczną akcję zbiórki dla ubogich i ma nadzieję, że również za rok weźmiemy w niej udział. Koordynatorami zbiórki w szkole byli: p. R. Tomaszewski, p. J. Biernat, p. K. Witasiak oraz p. A. Dobosz-Sadomska.


Wszystkim dziękujemy za przyniesione dary oraz włączenie się do akcji charytatywnej.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility