Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon konkurs

Konkurs językowy „Prezentacja o Kaliszu” rozstrzygnięty!!!

W grudniu 2022 r. uczniowie klas 4-8 mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami językowymi i informatycznymi. Zadaniem uczniów było wykonanie prezentacji (w programie Word lub Power Point) na temat miejsc wartych zobaczenia w Kaliszu. Konkurs odbywał się w ramach szkolnego projektu „Gwieździstym szlakiem kaliskich legend”, który realizowany jest co roku w naszej szkole i został przygotowany przez nauczyciela języka angielskiego, pana Łukasza Strzelczyka.
Prezentujemy wyniki konkursu:
I MIEJSCE – Julia Fajka 8b
II MIEJSCE – Zuzanna Twardowska 7a, Olga Rosiewicz 5a
III MIEJSCE – Maja Błasiak 5a
WYRÓŻNIENIA – Dominik Stasiak 5a, Weronika Perońska 6a, Julia Spużak 7a
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility