Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon zaproszenie

Koncert finałowy

Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu już po raz trzynasty zorganizowała Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek dla uczniów szkół podstawowych nie tylko z Kalisza, ale całego naszego powiatu. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął starosta Powiatu Kaliskiego, p. Krzysztof Nosal.
W tym roku po raz drugi odbył się on w dwóch etapach – pierwszy to przesłuchania, których dokonało JURY w formie online. Uczniowie przesyłali linki do swoich nagrań, które umieszczali na platformie Youtube.
Etap drugi to koncert finałowy laureatów, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza i powiatu kaliskiego.
Koncert odbędzie się w kościele oo. Franciszkanów, parafii
św. Stanisława Męczennika w Kaliszu 15 stycznia 2023 po mszy świętej o godzinie 12.00.

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility