Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon zabawa

Dyskoteka andrzejkowa

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 29 listopada 2022r. Uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoja bliższą i dalszą przyszłość.

Najbardziej spodobały się karteczki z wróżbą i losowanie imion przyszłych „miłości „. Wróżkami były Wiktoria Zasiadły z kl.8b oraz Viktoriia Martyniuk z kl.8a. Pomocą w czarach służyły również uczennice kl.8b- Oliwia Bartnik, Patrycja Rembowska oraz Gabriela Szurek.


Do wspólnej zabawy i tańczenia zachęcał DJ-Maksymilian Kuźniacki z kl.8b. W trakcie zabawy odbywały się różnego rodzaju konkursy prowadzone przez naszego – wodzireja Kamila Boratyńskiego z kl.8a. Podziękowania za pomoc w organizacji zabawy dla uczniów kl.8a – Bartosza Kramarza, Filipa Nawrockiego oraz Sambora Woźniakiewicza.
W chwilach odpoczynku można było skorzystać z automatów, aby się posilić i ugasić pragnienie. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy.


Mamy nadzieję, że andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
wraz z opiekunem p. Joanną Biernat

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility