Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon DEN 2022

Wykształcenie to dobro…

To była nietypowa, bo przygotowana z dużą dawką humoru, inscenizacja z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Niespodziankę swoim pedagogom i innym pracownikom szkoły sprawili uczniowie klasy 8a i 8b. Na widowni dało się słyszeć co chwilę salwy śmiechu.
Oskarowe role odegrały Iga Cichocka i Marta Kubiak z klasy 8b, które wcieliły się w role pań woźnych dostarczając swoją grą wielu radosnych chwil, prowadząc zabawne dialogi z uczniami, ale przede wszystkim wymieniając między sobą poglądy nt życia szkolnego uczniów i nauczycieli. Duże uznanie i podziękowanie dla uczniów kl. 8a – Szymona Walczaka, Mateusza Umińskiego i Kamila Boratyńskiego, którzy ze względu na absencję kolegów, swoje „angaże” otrzymali kilka dni przed występem i stanęli na wysokości zadania.
Podczas uroczystej akademii uczniowie złożyli bardzo osobiste życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły, życząc im wielu sukcesów.
Okrasą popisów aktorskich był występ szkolnego chóru pod batutą p. Krystyny Witasiak, który wykonał kilka wspaniałych utworów. Na koniec nauczyciele mogli obejrzeć galerię swoich portretów wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Akademia została przygotowana przez p. Joannę Biernat oraz p. Agnieszkę Giernalczyk.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas 4-8 przygotowali piękne kartki/laurki. Natomiast uczennice z Samorządu Uczniowskiego klas 4-8 – Olga Rosiewicz i Maja Błasiak z klasy 5a, solidnie pracowały nad wklejeniem życzeń i rozdaniem kartek naszym nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły. 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział
w tej akcji, składa Opiekun SU 4-8 p.Joanna Biernat. 

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility