Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Ślubowanie kl. 1

14 października 2022r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Głównym celem uroczystości było włączenie uczniów klas pierwszych do społeczności uczniowskiej. Ślubowanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kalisza
p. Kamila Majewska, Ksiądz Prałat Adam Modliński, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice uczniów kl. 1.  Wszystkich zebranych powitała p. dyrektor Małgorzata Gałczyńska. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie w krótkim programie artystycznym.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od rodziców.


Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów
i radości ze zdobywanej wiedzy.

Przygotowała – p. Anna Dobosz-Sadomska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility