Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon informacja

14 października –
dzień wolny od zajęć edukacyjnych

14 października. Dzień Edukacji Narodowej - Aktualności - Urząd Miejski w  Łomiankach

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

przypominamy, że w piątek nie będzie lekcji, jest to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. W tym dniu opiekę będą sprawowały panie ze świetlicy szkolnej. Świetlica będzie pracowała zgodnie z harmonogramem pracy.

14 października uczniowie klas I będą pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubować będą być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Wszystkich uczniów kl. 1-8, chętnych do wspólnego świętowania, zapraszamy na uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej o godz. 11.00 oraz krótkie spotkanie z wychowawcą.

Korzystając z okazji, pragniemy gorąco pogratulować
Pani Jadwidze Haraś, wicedyrektor naszej szkoły,
nagrody Prezydenta Miasta Kalisza za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/galeria/dyrektorzy-i-nauczyciele-nagrodzeni,291
zdj. www.kalisz.pl

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility