Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, podczas którego pani dyrektor Małgorzata Gałczyńska podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom za cały rok pracy. Pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce. Rozdane zostały również Tarcze Wzorowego Ucznia oraz dyplomy dla Ambasadorów Kultury.
Ważnym punktem uroczystości było przekazanie Sztandaru Szkoły młodszym kolegom oraz zmiana Samorządu Uczniowskiego w klasach 4-8. Po części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie zostały rozdane świadectwa.
Gratulujemy wyników w nauce i życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

Przygotowała: p. Joanna Biernat
Opiekun SU

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility